lekka.pl

Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

PENIS, MOSZNA (i wszystkie męskie dolegliwości)
(1 przeglądających) (1) Gość

TEMAT: PENIS, MOSZNA (i wszystkie męskie dolegliwości)

08/03/2007 11:40 #64462

Uczulenie na kobiece płyny...
Czy jest coś takiego możliwe ? Jestem z jedną partnerką na tydzień przed planowanym pierwszym razem przypadkowo trochę w nią wszedłem co objawiło się po kilku godzinach swędzeniem później wysypką i i nawet lekka opuchlizną. W trakcie pierwszego razu miałem jedynie gojące się ale wcześniej bardzo bolesne zwłaszcza przy zdejmowaniu napletka ranki. Potem przerwaliśmy z powodu kobiecych problemów a gdy wznowiliśmy stosunki wysypka na żołędziu i wewnętrznej części napletka znów wystąpiła. Czy możliwe że jestem uczulony na kobiece płyny?? partnerka chodzi do lekarza i jest w 100% zdrowa a także nie dostaje żadnych dolegliwości po stosunku. Proszę o pomoc. Z góry dziękuje.
  • anonim
  • ( Admin )
  • Świeżaczek

08/03/2007 12:39 #64463

Pierwszy raz o czymś takim słyszę. Ale skoro kobieta moze mieć uczulenie na spermę to dlaczegoo nie miało by być odwrotnie? Spróbuj z prezerwatywą i oceń czy coś i wtedy się dzieje.
  • lukia00
  • ( Gość )

Odp: PENIS, MOSZNA (i wszystkie męskie dolegliwości) 08/08/2007 22:08 #64464

Czesc mam 16 lat i mam bardzo wielki problem podczas masturbacji leci mi krew. Odczekalem tydzien i bylo dobrze ale po okolo 3 razach znowu sie to zdarzylo> Bardzo sie boje a niechce mowic rodzica bo sie wsytdze nie da sie tego czy trzeba isc do lekarza przeczytalem caly ten temat ale nadal nierozumiem mojego problem bardzo prosze pozmozcie.Czytalem ze to moze byc wedzidelko i ze trzeba to leczyc operacujnie. Moze wystarczy przestanie tego robic na 2 miesiace prosze pomozcie jestem bardzo zdesperowany i gdy o tym pisze plakac mi sie chce prosze pomozcie>
  • mat
  • ( Admin )
  • Świeżaczek

08/08/2007 22:28 #64465

mat, możliwe że pękło ci naczynie krwionośne poczas mocnego wzwodu i masturbacji, jednak na twoim miejscu udałabym się do lekarza, bo może to być zupełnie coś innego! A czy w moczu też pojawia się krew?
  • Magda M
  • ( Admin )
  • Moderator
  • McDreamy's Intern
..jeśli kochać, to wszystko z siebie dać..

08/08/2007 22:39 #64466

Mat bez urologa się nie obędzie jednak. Obecność krwi w spermie może być spowodowana np. zapaleniem prostaty. Z racji Twego młodego wieku stawiałabym właśnie na to. Tak to jest, że problemy z prostatą kojarzą się głównie ze starszymi mężczyznami, ale tak jest w odniesieniu do jej przerostu. Zapalenie z kolei jest głównie chorobą młodych mężczyzn. Acha, raczej odmów przyjęcia antybiotyku bez zrobienia posiewu.

Jeśli pękło Ci naczynie krwionośne, co jest możliwe, to mogło do tego dojść "podczas mocnego wzwodu i masturbacji" - jak wspomniano w poście przed moim, ale również w wyniku silnego ciosu w krocze.
  • Reese
  • ( Admin )
  • Administrator
  • Bloody Root
:* :* :* :* :* :* :* :* :* :*

08/09/2007 19:04 #64467

Mam problem.
Proszę o szybką odpowiedź specjalisty.
Podczas stosunku mojemu chłopakowi całkowicie zerwało się wędzidełko w penisie. Krwawił. Co ma robić? Obejdzie się bez interwencji lekarza? A jeśli nie to do jakiego lekarza ma się udać.
Proszę o szybką odpowiedź.
Z góry dziękuję.
Pozdrawiam

08/09/2007 19:07 #64468

Lekarza nie ma juz na forum. Ale bez wizyty sie nie obejdzie. Najlepiej niech pojdzie do urologa.
  • Karusia
  • ( Admin )
  • Administrator
::Ładnej kobiecie do twarzy z pięknym grzeszkiem::

08/12/2007 22:14 #64469

witam wszystkich, mam takie pytanie i prosze o porade. Ostatnio jak kocham sie z moim chlopakiem to chwile po stosunku,gdy skorzysta z toalety odczuwa on silne pieczenie calego penisa "od wewnatrz". to pieczene trwa od 30 min do nawet 1h 30min. Prosze was o porade!! bo nie wiemy czy nie isc z tym do lekarza
  • kasi19
  • ( Admin )
  • Świeżaczek

08/12/2007 22:20 #64470

Skoro coś piecze tzn. że w porządku wszystko nie jest. Może to być jakiś stan zapalny i w takim przypadku raczej wskazana jest wizyta u lekarza. Taki nieleczony stan zapalny może poprowadzić do poważnych zdrowotnych konsekwencji. Jak o coś jeszcze chcesz to wal śmiało Tu Ci zawsze ktoś pomoże :*
  • olivia
  • ( Admin )
  • Przyspawany

08/12/2007 22:23 #64471

super dziekuje za odpowiedz tak szybko, mozesz jeszcze napisac do jakiego lekarza najlepiej sie zglosic??? ja jutro jade do ginekologa to moze jemu tez o tym napomkne cio? pozdrawiam
  • kasi19
  • ( Admin )
  • Świeżaczek

08/12/2007 22:41 #64472

kasi19 napisał:
super dziekuje za odpowiedz tak szybko, mozesz jeszcze napisac do jakiego lekarza najlepiej sie zglosic??? ja jutro jade do ginekologa to moze jemu tez o tym napomkne cio? pozdrawiam

No możesz, ale lepiej jak pójdzie do urologa albo najpierw do rodzinnego po skierowanie Może i Ty masz to samo co on, bo przecież współżyjecie tylko, że u Ciebie przechodzi to bezobjawowo. Tak zdecydowanie możesz zapytać ginekologa, a jak nie będzie wiedział to rodzinny i skierowanie, a potem urolog.

Pozdro
  • olivia
  • ( Admin )
  • Przyspawany

08/15/2007 17:23 #64473

witam mam problem wczoraj zauwazylem ze strasznie obiera mi sie skora na jadrach jest taka sucha ,na penisie w miejscu cewki moczowej jest skora bardzo sucha nie wiem co to moze byc?i jak sie tego pozbyc? prosze o pomoc
  • anonim
  • ( Admin )
  • Świeżaczek

08/15/2007 18:02 #64474

Boli Cię to? Może to jakieś odparzenia?
Pomyśl o wizycie u dermatologa.
  • panna żabka
  • ( Admin )
  • Przyspawany
  • bullshit artist

08/19/2007 17:21 #64475

Witam wszyskich Mam pewien problem. A własciwie nie ja tylko mój chłopak.Bezpośrednio po wytrysku dopadają Go jakies dziwne dolegliwosci: boli Go głowa i czuje sie słabiej. Co dziwne, dolegliwości te ustępuja po krótkiej chwili. Bardzo nas to martwi... Chciałabym wiedzieć jakie mogą byc tego przyczyny.
  • ewel17
  • ( Admin )
  • Świeżaczek

08/24/2007 10:32 #64476

A ja dalej Was mące z Naszym problemem(moim i T.)...no więc nie wiem co mamy zrobić krwawienie wystąpiło tylko raz po stosunku ...mam nadzieje ,że już się nie pokaże a jeśli....to wtedy tylko lekarz!Ciekawa jestem co mogło oznaczać lub co wywołało to krawienie.Uprawiać sex czy nie???
  • anecik1989
  • ( Admin )
  • Zakorzeniony
Człowiek szuka miłości, bo w głębi serca wie, że tylko miłość może uczynić go szczęśliwym.

JP II

[center]
[url=http://ticker.7910.org/eng][img]http://ticker.7910.org/an1cE

09/26/2007 21:52 #64477

hej. mam do was pewne pytanie.. Mój chłopach w pachwinach po jednej i drugiej stronie ma takie nieduże górki/guzki.. boli go to. wiecie może co to może być?górki są identyczne po obu stronach. niewiem-ja u siebie takich nie wyczuwam.. pomóżcie..
  • walenda
  • ( Admin )
  • Szarak

10/02/2007 17:28 #64478

Witam mam pytanie, moja skóra jest przyczepiona do prącia. Mam 16 lat i naprawdę nie wiem czy tak jest normalnie czy nie. Patrzałem na foty jakiś tam gości () i też tak mili. Jedni tak jedni nie. Zamieszczam zdjęcie. W czasie wzwodu mogę zsunąć skórę do samego dołu (kiedyś nie dało rady, ale naciągałem), teraz mam problemy jeśli chodzi o oddawanie moczu, bo "nie leci" prosto a rozpryskuje się. Jak jestem u kogoś muszę siadać, bo jeszcze coś obleje i będzie
://www.the-game-over.yoyo.pl/000.jpg
  • anonim
  • ( Admin )
  • Świeżaczek

10/08/2007 14:49 #64479

Witam. Mam problem z penisem od jakiegoś czasu spostrzegłem że skóra na penisie jest czerwona piecze ,swędzi i zwęziła sie na końcu co powoduje że nie schodzi nie ma takiej mozliwości żeby ją zciągnąć strasznie boli. Boli też przy oddawaniu moczu. Jak piecze to wypływa z niego żółtawy płyn,który nie ma żadnego zapachu. Jak zakładam swierzą bieliznę problem się nasila,tak samo się dzieje jak przez cały dzień gdy jestem w pracy i nie mam mozliwości skorzystania z możliwości umycia penisa. Prosze o pomoc stosowałem maści ale nic nie pomogło.
  • kowalowka
  • ( Admin )
  • Świeżaczek

10/22/2007 18:50 #64480

kowalowka, wiesz mi to wyglada na powazna sprawe. Z czyms takim to nie na forum tylko do urologa. Jak najszybciej! nie bojcie sie lekarzy, oni nie gryza:)

Nie cytuj calego postu, na ktory odpowiadasz, szczegolnie jesli jest tuz nad Twoim:). Karusia
  • nosferatu
  • ( Admin )
  • Tubylec

11/28/2007 23:58 #64481

Witam, od ok 4 miesiecy powtarzaja sie te same dolegliwosci czyli zaczerwienienie wewnatrz czlonka oraz pieczenie. Okresowo co 3-4 dni to znika i nastepnie nawraca. Nie ma wyciekow tylko fioletowo-czerwone zgrubienia, zylaki (na jednej i tej samej sciance). Wszystkie objawy pojawily sie po seksie oralnym z moja dziewczyna. Lekarz zlecil badanie Vdrl oraz przepisal profilaktycznie duomox i metronidazol. Badanie nic nie wykazalo a leki nie pomogly. Nastepnie bylo badanie moczu oraz antybiotyk tetralysal. Byl jeszcze wymaz na obecnosc chlamydii oraz lek na tle nerwowym. Lekarz wykluczyl choroby wenerycze a pozostale badania tez niczego nie wykazaly. Stwierdzil ze wszystko jest w porzadku a objawy pewnie sa na tle nerwowym. Wydaje mi sie, ze chodzi o cos innego poniewaz objawy pojawily sie ewidentnie na drugi dzien po stosunku i od tej pory nic sie nie zmienilo. Czy ma ktos moze jakis pomysl?
  • anonim
  • ( Admin )
  • Świeżaczek

12/24/2007 12:23 #64482

Witam...mam problem, otóż miałem anginę ropną, pani doktor przepisała mi antybiotyk, niestety nie pamiętam nazwy. Po skończeniu antybiotyku zauważyłem na swoim członku tak jakby złuszczoną skórę, przemyłem i zostawiłem to...następnego dnia był bardzo suchy i niestety zaczął lekko szczypieć. Tak więc posmarowałem to zwykłym kremem Nivea i po kilku dniach niby to zeszło...sam nie wiem czy do końca. Po kilku dniach po kuracji angina wróciła, pani doktor przepisała następny antybiotyk (pewnie silniejszy) i niestety i grzybica (o ile to rzeczywiście jest grzybica) wróciła. Niestety teraz jest gorzej, bo do tego wszystkiego doszedł świąd. Zauważyłem, że nie ma tak dużo złuszczonego naskórka, co mam robić? Głupio mi iść do lekarza...czy smarować to kremem Nivea? Czy moczyć w czymś? Nie wiem...rumianek? Czy odczekać? Rozumiem, że po antybiotyku to można złapać? Nikt w rodzinie nie choruje na grzybicę, używam osobnego ręcznika, dbam o higienę, nie współżyję z nikim, więc nie mam pojęcia skąd to się wzięło. Przepraszam z góry jeśli wcześniej problem ten był poruszany, ale jestem już zmęczony poszukiwaniem odpowiedzi w internecie. Pozdrawiam...
  • kckss
  • ( Admin )
  • Świeżaczek

12/24/2007 12:25 #64483

Iść do lekarza, nawet się nie zastanawiaj. To może być grzybica, a jej nie wyleczysz sam.
  • Wanilia
  • ( Admin )
  • Moderator
  • :)
Ten obraz jest ukryty dla gości. Zaloguj się lub zarejestruj aby go zobaczyć.

"Nigdy nie dyskutuj z głupcem - ludzie mogą nie zauważyć różnicy!" - Stanisław Jerzy Lec

12/24/2007 13:09 #64484

Czy coś mi grozi jeśli będę zwlekać? Czy kuracja jest szybka? Długa? Słyszałem, że z tym niektórzy do końca życia żyją, bo choroba nawraca i nawraca...
  • kckss
  • ( Admin )
  • Świeżaczek

12/24/2007 14:00 #64485

kckss napisał:
Rozumiem, że po antybiotyku to można złapać? Nikt w rodzinie nie choruje na grzybicę, używam osobnego ręcznika, dbam o higienę, nie współżyję z nikim, więc nie mam pojęcia skąd to się wzięło.

Tak, mozna sie nabawic grzybicy podczas zazywania antybiotyku. Powinienes ja wyleczyc. Jest osobny temat o grzybicy - poczytaj.
  • Karusia
  • ( Admin )
  • Administrator
::Ładnej kobiecie do twarzy z pięknym grzeszkiem::

12/24/2007 14:35 #64486

CZy jesli niemage zdjac naplętka bede mogł mieć dzieci?. czy musze isc do lekarza i wyleczyc stulejke hirurgicznie? prosze o pomoc.
  • anonim
  • ( Admin )
  • Świeżaczek

12/24/2007 14:49 #64487

Stulejka może utrudniać wytrysk. Jest to wada i należy skonsultować się z lekarzem.
  • Reese
  • ( Admin )
  • Administrator
  • Bloody Root

12/24/2007 15:04 #64488

a czy boli podczas stosunku jesli sie ma stulejke?
  • anonim
  • ( Admin )
  • Świeżaczek

12/24/2007 15:14 #64489

Nie wiem, ale nie kombinuj. Wizyta u urologa Cię nie minie. Chyba, że chcesz zwiększyć swoje szanse na: chorobę nowotworową penisa, bezpłodność, zaburzenia psychiczne, zaburzenia osobowości, moczenie, brak chęci do seksu, infekcje dróg moczowych, nerwice, uzależnienie od onanizmu.
  • Reese
  • ( Admin )
  • Administrator
  • Bloody Root

12/24/2007 15:24 #64490

dziekuje ci za pomoc ale jakos boje sie isc do lekarza
  • anonim
  • ( Admin )
  • Świeżaczek

12/24/2007 15:27 #64491

A nie boisz się, że możesz być bezpłodny? Nie ma co się bać lekarza, nieleczona stulejka może prowadzić do opłakanych skutków... Lekarz będzie wiedział co z tym zrobić, przecież nie zafunduje Ci obrzezania na dzień dobry.
  • Reese
  • ( Admin )
  • Administrator
  • Bloody Root
Moderatorzy: admin, admin, admin, admin, admin
Wygenerowano w 5.66 sekundy
You are here: Home | Forum